VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMOS

Vaizdo stebėjimo sistemos užima vis svarbesnę vietą apsaugos sistemų tarpe. Įdiegdami vaizdo stebėjimo sistemą objektą saugome tiek proaktyviai-prevenciškai, tiek greitai išaiškindami įvykio seką, kaltininkus ir turėdami vaizdinę įrodančią medžiagą. Visiems savo klientams rekomenduoja vaizdo stebėjimo sistemomis apsaugoti ir reikšmingas patalpas, ir prieigas prie jų.

Šiuo metu rinkoje populiariausios ir optimaliausios IP sistemos, kurių instaliacijai reikalingi tik tinklo kabeliai, o kamerų raiška ir kokybė ženkliai lenkia iki šiol montuotas analogines sistemas. Dėl šios priežasties visuose naujai daromuose objektuose diegiame išskirtinai IP vaizdo stebėjimo sistemas. Tačiau neturint galimybės perdarinėti anksčiau įdiegtų analoginių sistemų, rekomenduojame klientams atnaujinti kameras į aukštesnės raiškos Turbo HD kameras.

Projektuojame ir diegiame vaizdo stebėjimo sistemas, atsižvelgdami į jų specifiką ir pasirinkdami tam tinkamiausius gamintojus.

Mūsų vaizdo stebėjimo sistemų asortimentą sudaro: IP kameros, analoginės kameros, įrašymo įrenginiai NVR, įrašymo įrenginiai DVR, kietieji diskai HDD, nepertraukiamo maitinimo šaltiniai, baterijos.

Gamintojai: Hikvision, Dahua, Mobotix, Samsung.

Mūsų klientus ir atliktus darbus rasite čia.