VAIZDO TRANSLIAVIMO SISTEMOS

Vaizdo transliavimo sistemas galima skirstyti į du tipus: 1. Kai naudojame projektorių. 2. Kai naudojame televizorius ar monitorius.

Projektuojant ir montuojant projektorius ir projekcinius ekranus, būtina atkreipti dėmesį į kiekvieno projektoriaus parametrus. Visi projektoriai konkretaus dydžio vaizdą projektuoja skirtingu atstumu, todėl būtina tiksliai suprojektuoti sistemą pagal patalpą. Taip pat būtina atsižvelgti į patalpos apšviestumą, jog parinkti tinkamo šviesos srauto projektorių. Galiausiai reikia tinkamai pasirinkti projekcinį ekraną, kurie gali būti pastatomi, ištraukiami, mechaniniai ir elektriniai. Vaizdo šaltinį prie projektoriaus galima prijungti taip pat skirtingais būdais: HDMI, VGA, kompiuterinio tinklo kabeliais ar bevieliu HDMI būdu.

Projektuojame ir diegiame projekcines sistemas verslui, viešajam sektoriui ir privatiems užsakovams (namų kino sistemos).

Neretai restoranai, parduotuvės, degalinės, sporto klubai ir kiti verslo subjektai savo objektuose turi ne vieną televizorių/monitorių, todėl reikalingas tinkamas signalo paskirstymo sprendimas.

Projektuojame ir diegiame visų tipų televizinių tinklų sistemas. Taip pat montuojame ir išmaniąsias lentas, interaktyviuosius ekranus.

Gamintojai: EPSON, Optoma, Casio, Panasonic, Sony, Samsung, Philips, LG.

Mūsų klientus ir atliktus darbus rasite čia.