SPRENDIMAI

ELEKTROS IR APŠVIETIMO INSTALIACIJA

Elektros ir apšvietimo instaliacija parduotuvėse, kavinėse, restoranuose, biuruose ir kitose komercinėse patalpose. Taip pat darbus atliekame ir privačiuose namuose, butuose. Skaityti plačiau.

APSAUGINĖS IR PRIEŠGAISRINĖS SISTEMOS

Komercinių ir privačių patalpų apsauginių ir priešgaisrinių signalizacijų įrengimas. Diegiame visų tipų sistemas – kombinuotas apsaugines-priešgaisrines sistemas, laidines ir bevieles apsaugos sistemas, konvencines ir adresines priešgaisrines sistemas. Skaityti plačiau.

PRAĖJIMO KONTROLĖS ĮRANGA

Praėjimo kontrolės sistemos yra skirtos valdyti darbuotojų ir lankytojų patekimą į teritoriją ar patalpas bei registruoti žmonių judėjimą įeigos kontrolės sistemos veikimo plote. Galimos įvairios asmens identifikavimo priemonės – atstuminės kortelės, žetonai, įeigos kodai. Praėjimo kontrolę apjungiant kartu su kitomis apsauginėmis sistemomis užtikrinama, kad, esant pastato evakuacijos atvejui, visi įeigos kontrolės valdomi praėjimai yra atblokuojami laisvam žmonių judėjimui. Skaityti plačiau.

VAIZDO TRANSLIAVIMO SISTEMOS

Vaizdo transliavimo sistemas galima skirstyti į du tipus: 1. Kai naudojame projektorių. 2. Kai naudojame televizorius ar monitorius.Projektuojant ir montuojant projektorius ir projekcinius ekranus, būtina atkreipti dėmesį į kiekvieno projektoriaus parametrus. Skaityti plačiau.

PRO audio ir muzikos instrumentai

Prekiaujame visomis PRO audio, šviesų ir scenos sistemomis. Taip pat galime pasiūlyti ir platų muzikos instrumentų asortimentą.

FONINIO ĮGARSINIMO SISTEMOS

Foninio įgarsinimo sistemos naudojamos įgarsinti parduotuves, restoranus, kavines, barus, prekybos centrus, degalines, lauko prieigas prie šių objektų. Taip pat jos naudojamos ir pranešimų lankytojams skelbimui. Foninio įgarsinimo sistemos gali būti naudojamos įvairių pobūvių salių įgarsinimui, kur reikalingas tolygus garsas visos patalpos erdvėje. Platus gaminamų garso kolonėlių ir kitų komponentų asortimentas leidžia įgarsinti ir labiau specifinius objektus – bažnyčias, laivus, kalėjimus, kt. Skaityti plačiau.

VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMOS

Vaizdo stebėjimo sistemos užima vis svarbesnę vietą apsaugos sistemų tarpe. Įdiegdami vaizdo stebėjimo sistemą objektą saugome tiek proaktyviai-prevenciškai, tiek greitai išaiškindami įvykio seką, kaltininkus ir turėdami vaizdinę įrodančią medžiagą. Visiems savo klientams rekomenduoja vaizdo stebėjimo sistemomis apsaugoti ir reikšmingas patalpas, ir prieigas prie jų. Skaityti plačiau.

KOMPIUTERINIO TINKLO SISTEMOS

Kompiuteriniai tinklai tapo privalomi visuose tiek verslo, tiek privačiuose objektuose, kadangi užsakovai nori turėti nuolatinį ir stabilų vidinį tinklą ir internetą savo kompiuteriuose, serveriuose, kasos aparatuose ir kituose įrenginiuose. Projektuojame ir diegiame vidinio kompiuterinio tinklo sistemas biuruose, restoranuose, kavinės, baruose ir privačiose patalpose. Skaityti plačiau.

EVAKUACINIO ĮGARSINIMO SISTEMOS

Įspėjimo apie gaisrą ir evakuacinio įgarsinimo sistemos yra privalomos pastatuose, kuriuose būna daug žmonių. Dėl ypatingos specifikos ši įranga privalo atitikti visus keliamus reikalavimus ir turi būti sertifikuota. Priklausomai nuo pastato dydžio ir žmonių kiekio jame, šios sistemos yra skirstomos į skirtingus tipus ir atitinkamai skirtingai veikia, tačiau pagrindinė jos funkcija išlieka ta pati – informuoti pastate esančius žmones apie gaisro pavojų. Skaityti plačiau.

Projekcinės ir SMART sistemos

Prekiaujame ir diegiame projekcinėmis ir išmaniosiomis SMART sistemomis švietimo įstaigoms.